Ofertă acceptată Cumpărare directă

/Lyse/BC 5150:Lyse Diff/500 ml

Număr anunț
DA20257129
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
39831000-6 · Preparate de spalare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.156 RON
Valoare atribuită
1.156 RON
Data publicării
07.05.2018 13:27
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.156 RON

din 1.156 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.