Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acces la cuptorul de topire cu creuzet rece - pentru proiect UPB cercetare PNIII 112PED/2017
- Număr anunț
- DA20259337
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- R&D CONSULTANTA SI SERVICII SRL (CUI RO16563370)
- Cod CPV
- 73111000-3 · Servicii de laborator de cercetare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.924,37 RON
- Valoare atribuită
- 10.924,37 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 14:29
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.924,37 RON
din 10.924,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro