Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consultanta proiect ,,Asfaltare si modernizare drum comunal DC112 si construire un pod,comuna Roesti
- Număr anunț
- DA20257543
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROESTI (PRIMARIA ROESTI) (CUI 2541460)
- Furnizor / câștigător
- P& T CONSULTING S.R.L. (CUI 31314836)
- Cod CPV
- 71311300-4 · Servicii de consultanta in infrastructura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.500 RON
- Valoare atribuită
- 62.500 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 13:38
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
62.500 RON
din 62.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro