Atribuită Cumpărare directă

epT.I.P.S.® Standard Eppendorf Quality, 50 – 1,000 µL, 71 mm, blue, colorless tips, 1.000 tips (2 ba

Număr anunț
DA35163611
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
772,20 RON
Data publicării
01.03.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,20 RON