Atribuită Cumpărare directă

UNIFORME DE IARNA

Număr anunț
DA36183905
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
SISA - MOD SRL (CUI 15770504)
Cod CPV
35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.900 RON
Data publicării
24.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.900 RON