Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEC FAR H27/2

Număr anunț
DA20267471
Autoritate contractantă
A.P.I.A-CENTRUL JUDETEAN IALOMITA (CUI 20692062)
Furnizor / câștigător
AUTO GOLD BUSINESS S.R.L. (CUI RO38164426)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,41 RON
Valoare atribuită
29,41 RON
Data publicării
08.05.2018 10:45
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,41 RON

din 29,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.