Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare termica si reparatii fatade
- Număr anunț
- DA20264794
- Autoritate contractantă
- COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
- Furnizor / câștigător
- CARDIPOL SRL (CUI RO33496505)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 430.926,22 RON
- Valoare atribuită
- 430.926,22 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 09:22
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
430.926,22 RON
din 430.926,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro