Ofertă refuzată Cumpărare directă

PARACETAMOL250

Număr anunț
DA20229766
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC SANGEORGIU DE PADURE (CUI 4323314)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55 RON
Valoare finală
55 RON
Data publicării
03.05.2018 15:04
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.