Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcarea materialelor rezultate din sapaturi in autobasculante cu incarcator frontal pe pneuri
- Număr anunț
- DA20255882
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGU SECUIESC (CUI 4201813)
- Furnizor / câștigător
- WONDERLAND SRL (CUI RO24320614)
- Cod CPV
- 45233330-1 · Lucrari de fundatie pentru drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 784,79 RON
- Valoare atribuită
- 784,79 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 12:51
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
784,79 RON
din 784,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro