Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringi cu ac, 1 ml cu ac G26, 2 ml cu ac G23, 5 ml cu ac G22, 10 ml cu ac G21
- Număr anunț
- DA20272221
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 627 RON
- Valoare atribuită
- 627 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 12:58
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
627 RON
din 627 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro