Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indicator biologic aer cald / etuva / pupinel / dry heat FIOLA
- Număr anunț
- DA20268263
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.640 RON
- Valoare atribuită
- 2.640 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 11:07
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.640 RON
din 2.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro