Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de publicitate

Număr anunț
DA20273078
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
NORD-EST MEDIA SRL (CUI RO13388878)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432 RON
Valoare atribuită
432 RON
Data publicării
08.05.2018 13:24
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432 RON

din 432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.