Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampi de iluminat stradal
- Număr anunț
- DA20270137
- Autoritate contractantă
- Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
- Furnizor / câștigător
- TIFO ENERGY SRL (CUI 33959189)
- Cod CPV
- 34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750 RON
- Valoare atribuită
- 3.750 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 11:57
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.750 RON
din 3.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro