Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Etuva uscare BIOBASE BOV-T25F, 25 litri
- Număr anunț
- DA20265396
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
- Cod CPV
- 42340000-1 · Alte cuptoare decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.021,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.021,01 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 09:42
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.021,01 RON
din 2.021,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro