Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiele

Număr anunț
DA20262912
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MANECIU (CUI 29202962)
Furnizor / câștigător
COREMA COMNSTILO MAG SRL (CUI 32116020)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,80 RON
Valoare atribuită
258,80 RON
Data publicării
07.05.2018 21:44
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 21:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,80 RON

din 258,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.