Ofertă acceptată Cumpărare directă

Directa

Număr anunț
DA20251301
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA STOILESTI, JUDETUL VALCEA (CUI 28993532)
Furnizor / câștigător
TODESTI FOREST SRL (CUI RO15170003)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.980 RON
Valoare atribuită
7.980 RON
Data publicării
07.05.2018 10:29
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.980 RON

din 7.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.