Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigintare de santier

Număr anunț
DA20265490
Autoritate contractantă
Comuna Lunca (CUI 3373390)
Furnizor / câștigător
CAMDOR ENERGY SRL (CUI 37349159)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.590 RON
Valoare atribuită
6.590 RON
Data publicării
08.05.2018 09:45
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.590 RON

din 6.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.