Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem supraveghere video si antiefractie

Număr anunț
DA20262252
Autoritate contractantă
Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
Furnizor / câștigător
AMERO IMPEX SRL (CUI 6812147)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.500 RON
Valoare atribuită
86.500 RON
Data publicării
07.05.2018 16:25
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 16:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.500 RON

din 86.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.