Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa

Număr anunț
DA20259826
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BALUSESTI (CUI 19386698)
Furnizor / câștigător
ELECTRO UNIVERS (CUI RO16525783)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.449,97 RON
Valoare atribuită
5.449,97 RON
Data publicării
07.05.2018 14:42
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.449,97 RON

din 5.449,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.