Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de realizare cadastru sistematic
- Număr anunț
- DA20251965
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORICA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 17521291)
- Furnizor / câștigător
- ILIUŢĂ M. ELENA-ALINA-CADASTRU,GEODEZ,CARTOGRAF (CUI 32102327)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.000 RON
- Valoare atribuită
- 132.000 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 10:50
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132.000 RON
din 132.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro