Ofertă refuzată Cumpărare directă

inregistrarea sistematica a imobilelor in sistemul integrat de cadastru si carte funciara

Număr anunț
DA20216554
Autoritate contractantă
COMUNA CEICA (CUI 4784210)
Furnizor / câștigător
POPA TRAIAN VICTOR - TOPOGRAF (CUI 25625595)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare finală
90.000 RON
Data publicării
03.05.2018 07:37
Data finalizării
08.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.