Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN LICHID LILIAC 1L,SACI MENAJ 35L 50BUC/ROLA 50ROLE/CUT HDPE SH

Număr anunț
DA20269877
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
694,60 RON
Valoare atribuită
694,60 RON
Data publicării
08.05.2018 11:49
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

694,60 RON

din 694,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.