Ofertă acceptată Cumpărare directă

SENZOR DE DIRECTIE A VANTULUI, PENTRU UTILIZARE IN MEDIUL EXTERIOR - 1 BUCATA

Număr anunț
DA20204549
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
SANGARI ENGINEERING SERVICES (ROMANIA) SRL (CUI RO9766541)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.423 RON
Valoare atribuită
5.423 RON
Data publicării
02.05.2018 10:21
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.423 RON

din 5.423 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.