Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare trofee personalizate

Număr anunț
DA20260506
Autoritate contractantă
Comuna Giulvaz (CUI 5313386)
Furnizor / câștigător
IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
558 RON
Valoare atribuită
558 RON
Data publicării
07.05.2018 15:03
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

558 RON

din 558 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.