Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOPRINSE UNI 10 L

Număr anunț
DA20272624
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
Cod CPV
39831000-6 · Preparate de spalare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,33 RON
Valoare atribuită
231,33 RON
Data publicării
08.05.2018 13:10
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,33 RON

din 231,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.