Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse sanitare

Număr anunț
DA20261721
Autoritate contractantă
COMUNA MILCOVUL (CUI 4297592)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598,74 RON
Valoare atribuită
598,74 RON
Data publicării
07.05.2018 15:50
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598,74 RON

din 598,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.