Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru intocmire cerere de finantare pentru proiectul „Construirea si dotare

Număr anunț
DA20241370
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
ROCONSULT PROIECT S.R.L. (CUI 37121699)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.600 RON
Valoare atribuită
75.600 RON
Data publicării
04.05.2018 12:37
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.600 RON

din 75.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.