Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie materiale curatenie, CS Unirea Sannicolau Mare
- Număr anunț
- DA20262601
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV UNIREA SANNICOLAU MARE (CUI 27874924)
- Furnizor / câștigător
- TERMURE DAIS S.R.L. (CUI RO8591611)
- Cod CPV
- 24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.524,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.524,36 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 17:10
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.524,36 RON
din 1.524,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro