Atribuită Cumpărare directă

Lucrări reparații curente - ANRSPS- sediul principal cf. Anunţ publicitar nr. ADV1434194/01.07.2024

Număr anunț
DA36185646
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
GASIDA PROD S.R.L. (CUI 26799646)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
249.953,30 RON
Data publicării
24.07.2024 14:29
Data finalizării
29.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249.953,30 RON