Atribuită Cumpărare directă

PLACAJ BRUT (FETE CEDRU, MIEZ PLOP) CN 2440X1220X4 MM B/BB

Număr anunț
DA36185667
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
TECNOMIR GRUP SRL (CUI 31544347)
Cod CPV
44191000-5 · Diverse materiale de constructii din lemn (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.363,40 RON
Data publicării
24.07.2024 14:29
Data finalizării
29.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.363,40 RON