Număr anunț
DA20204675
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC CAMPIA TURZII S.A. (CUI RO7929510)
Furnizor / câștigător
H&Y TERASAMENTE S.R.L. (CUI 30505862)
Cod CPV
43260000-3 · Cupe mecanice, excavatoare, incarcatoare mecanice cu lopata si utilaje miniere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.100 RON
Valoare finală
108.100 RON
Data publicării
02.05.2018 10:25
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.