Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de vidanjare

Număr anunț
DA20269244
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
FINANCIAR URBAN SRL (CUI RO15343880)
Cod CPV
90450000-6 · Servicii de tratare a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910 RON
Valoare finală
1.820 RON
Data publicării
08.05.2018 11:32
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.