Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desfiintare cladire
- Număr anunț
- DA20267463
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL IULIAN ANTONESCU BACAU (CUI 15412883)
- Furnizor / câștigător
- LUXTRANS SRL (CUI RO14336419)
- Cod CPV
- 45110000-1 · Lucrari de demolare de cladiri si de terasament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191.928,33 RON
- Valoare atribuită
- 191.928,33 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 10:45
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
191.928,33 RON
din 191.928,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro