Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii monument si platou Primaria
- Număr anunț
- DA20248462
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARNA (CUI 4269223)
- Furnizor / câștigător
- NICOR S.R.L. (CUI RO21852161)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.703,49 RON
- Valoare atribuită
- 7.703,49 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 08:49
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.703,49 RON
din 7.703,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro