Ofertă refuzată Cumpărare directă

REALIZAT INVELITOARE SCOALA NR. 1CIUPERCENI SI GRADINITA NR. 2 CIUPERCENI

Număr anunț
DA20228589
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSMESTI (CUI 18995080)
Furnizor / câștigător
CRISTIŢĂ SRL (CUI RO17348825)
Cod CPV
45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.676 RON
Valoare finală
99.676 RON
Data publicării
03.05.2018 14:29
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.