Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC DEBITAT 125X2 MM; 230X2 MM; DISC POLIZAT 125X6 MM;230X6 MM; DISC SLEFUIT EVANTAI 125MM

Număr anunț
DA20259685
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
Furnizor / câștigător
RO SERVICE ROPHILL SRL (CUI RO13962619)
Cod CPV
14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,95 RON
Valoare atribuită
481,95 RON
Data publicării
07.05.2018 14:38
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,95 RON

din 481,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.