Ofertă acceptată Cumpărare directă

BROSURA CENTENAR

Număr anunț
DA20272459
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MITROPOLIT IOAN METIANU (CUI 29413030)
Furnizor / câștigător
DARIO FLASH STUDIO SRL (CUI 27821008)
Cod CPV
22150000-6 · Brosuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.750 RON
Valoare atribuită
9.750 RON
Data publicării
08.05.2018 13:05
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.750 RON

din 9.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.