Ofertă refuzată Cumpărare directă

Revizie la 60000km

Număr anunț
DA20246462
Autoritate contractantă
COMUNA MIHESU DE CIMPIE(PRIMARIA MIHESU DE CIMPIE) (CUI 7031608)
Furnizor / câștigător
LION VICTORIA S.R.L. (CUI RO13878977)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
982,87 RON
Valoare finală
982,87 RON
Data publicării
04.05.2018 16:51
Data finalizării
08.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.