Ofertă acceptată Cumpărare directă

schimb anvelope auto:Ford DJ-10-WWL;DOKKER DJ-12-WTC; DOKKER DJ-23-TCF.

Număr anunț
DA20260532
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
ION SERVICE CENTER SRL (CUI 11702302)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,05 RON
Valoare atribuită
326,05 RON
Data publicării
07.05.2018 15:04
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,05 RON

din 326,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.