Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare autoturism Dacia Logan

Număr anunț
DA20249126
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Ilfov (CUI 24726583)
Furnizor / câștigător
SERVICE CICLOP SA (CUI RO11573879)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.916,61 RON
Valoare atribuită
2.916,61 RON
Data publicării
07.05.2018 09:19
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.916,61 RON

din 2.916,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.