Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPA PORC FARA OS FARA SLANINA

Număr anunț
DA20272024
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 SATU MARE (CUI 4686468)
Furnizor / câștigător
ZOLIHUSI & ADAM SRL (CUI RO15698220)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,04 RON
Valoare atribuită
110,04 RON
Data publicării
08.05.2018 12:51
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,04 RON

din 110,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.