Atribuită Cumpărare directă

Baterii

Număr anunț
DA36186658
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ILFOV (CUI 11229035)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
618,24 RON
Data publicării
24.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

618,24 RON