Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitii medicamente
- Număr anunț
- DA20261001
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
- Furnizor / câștigător
- RODAL FARM SRL (CUI RO22706628)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.695,89 RON
- Valoare atribuită
- 4.695,89 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 15:20
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.695,89 RON
din 4.695,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro