Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ELABORARE STUDII ISTORICE AFERENTE PUG SI PUZ

Număr anunț
DA36187128
Autoritate contractantă
Comuna Valea Dragului (Primaria Valea Dragului) (CUI 5026699)
Furnizor / câștigător
URBAN SKYLINE S.R.L. (CUI 45680543)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
24.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON