Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta în domeniul SSM si PSI

Număr anunț
DA20269834
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 56 (CUI 23995222)
Furnizor / câștigător
WORK & CLEAN CONSULTING SRL (CUI 34249570)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.084 RON
Valoare atribuită
10.084 RON
Data publicării
08.05.2018 11:48
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 17:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.084 RON

din 10.084 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.