Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dotarea cu electrocasnice a institutiilor de invatamant
- Număr anunț
- DA20262356
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
- Furnizor / câștigător
- AMERO IMPEX SRL (CUI 6812147)
- Cod CPV
- 39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.000 RON
- Valoare atribuită
- 44.000 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 16:34
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 16:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44.000 RON
din 44.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro