Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta tehnica si dirigentie de santier pentru lucrari de pietruiri pe strazi

Număr anunț
DA20232118
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
FORTIORI CONSULTING S.R.L. (CUI RO18726120)
Cod CPV
71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.968,15 RON
Valoare atribuită
25.968,15 RON
Data publicării
03.05.2018 18:11
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.968,15 RON

din 25.968,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.