Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a aplicatiei informatice de managementul documentelor PIRS-ePRIM

Număr anunț
DA20257558
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.900 RON
Valoare atribuită
25.900 RON
Data publicării
07.05.2018 13:39
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.900 RON

din 25.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.