Ofertă acceptată Cumpărare directă

LISTARE DIPLOME CONCURS

Număr anunț
DA20266121
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BERISLAVESTI (CUI 29055403)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,10 RON
Valoare atribuită
107,10 RON
Data publicării
08.05.2018 10:03
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,10 RON

din 107,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.