Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mentenanță Spectrofotometru Absorbție Atomica Zeenit 700 si analizor Multi N/C 3100
- Număr anunț
- DA20247770
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI RO11795620)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.697 RON
- Valoare atribuită
- 7.697 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 07:54
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.697 RON
din 7.697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro